Pohled z Eiffelovy věže

Paříž - klenot Evropy

Mapa Paříže

Paříž patří mezi nejkrásnější města na světě. Každý člověk by měl alespoň jednou za život tento umělecký skvost navštívit a vidět fascinující památky a díla na vlastní oči.

Pokud se chcete před odjezdem na zájezd orientačně podívat, jak to v Paříži vypadá, najdete na tomto místě připravenou podrobnou mapu celého města. Mapa obsahuje podrobné zakreslení ulic včetně vyznačení nejdůležitějších míst a památek. V horní části mapy jsou umístěna navigační tlačítka, která slouží k přiblížení, oddálení nebo posunu mapy libovolným směrem. Zároveň je možné zvolit satelitní nebo 3D zobrazení a vychutnat si tak velice realistický náhled Paříže.


Zvětšit mapu

- Vybrat zájezd do Paříže -

Užitečné údaje:

Paříž je hlavní město Francie nacházející se v 53 metrech nadmořské výšky. Žije zde více než 2,5 miliónu obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Francie je součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem). Městem protéká jedna z nejdelších a nejznámějších francouzských řek - Seina (776 km).

Dále doporučujeme:

Máte rádi cestování a chcete navštívit i další významná evropská města? Mezi nejoblíbenější patří zájezd do Berlína, kde najdete mnoho památek, nejnavštěvovanější zoologickou zahradu v Evropě a tropický akvapark Tropical Islands. Nebo třeba zájezd do Benátek, které ohromí svou polohou a všudypřítomnou italskou romantikou.