Pohled z Eiffelovy věže

Paříž - klenot Evropy

Letenky do Paříže

Chcete se vypravit do Paříže letecky na vlastní pěst? Na tomto místě najdete přehledný rezervační formulář levných letenek, který je napojen na globální rezervační systém společnosti Invia. Údaje ve formuláři jsou tak neustále aktualizované.

Do jednotlivých políček formuláře vyplňte požadované údaje a následně stiskem tlačítka "Vyhledat" zobrazíte kompletní nabídku letenek dle vašeho výběru. Poté je možné pokračovat dalším krokem k přímé rezervaci letenek on-line.

- Vybrat zájezd do Paříže -

Užitečné údaje:

Paříž je hlavní město Francie nacházející se v 53 metrech nadmořské výšky. Žije zde více než 2,5 miliónu obyvatel a převládá římskokatolické vyznání. Francie je součástí Evropské unie a je členem eurozóny (platí se eurem). Městem protéká jedna z nejdelších a nejznámějších francouzských řek - Seina (776 km).

Dále doporučujeme:

Máte rádi cestování a chcete navštívit i další významná evropská města? Mezi nejoblíbenější patří zájezd do Berlína, kde najdete mnoho památek, nejnavštěvovanější zoologickou zahradu v Evropě a tropický akvapark Tropical Islands. Nebo třeba zájezd do Benátek, které ohromí svou polohou a všudypřítomnou italskou romantikou.